Dūžtančių daiktų pristatymo sąlygos:

Užsisakant dūžtančią keramiką (WC puodus, praustuvus) ar dušo kabinas, pristatymas su DPD kurjeriais yra NEGALIMAS. Tokiu atveju prašome klientų atvykti į mūsų salonus Kaune, Vilniuje arba Klaipėdoje ir atsiimti užsakymą patiems.

Brasta Glass parduodamos dušo kabinos gali būti pristatytos už papildomą mokestį arba kartu užsisakant montavimo paslaugas. Už šias paslaugas atsiskaityti turėsite tiesiogiai su tiekėju.

Pristatymo terminai:

Užsakytos prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas. Jei užsakymo metu užsakytų prekių sandėlyje nėra arba jos yra iš užsakomųjų prekių kategorijos, jų pristatymas gali užtrukti nuo 3 iki 5 savaičių. Tiesa, turime įspėti, jog kartais prekių gamyba užtrunka, todėl retais atvejais pristatymas gali užtrukti dar ilgiau (nuo 5 iki 12 savaičių).

Pristatymo kainos:

Prekių pristatymas visoje Lietuvoje kainuoja 10 EUR, išskyrus - prekių pristatymas į Kuršių Neriją, dėl papildomai patiriamų persikėlimo bei ekologinių mokesčių, papildomai kainuoja 20 EUR.

Perkant prekių už didesnę nei 300 EUR sumą, prekių pristatymas visoje Lietuvoje yra NEMOKAMAS (išskyrus Kuršių Neriją, papildomai kainuoja 20 Eur).

Nemokamai prekes galite atsiimti patys:

  • Pramonės pr. 46A, Kaunas
  • J.Basanavičiaus 17, Vilnius
  • Bangų g. 19, Klaipėda

Papildoma informacija:

Siuntos iki 31 kg yra užnešamos iki Jūsų namų durų, o sunkiasvorės (virš 31 kg) bei didelių gabaritų prekės (vonios, dušo kabinos, ir t.t...) yra atvežamos iki Jūsų nurodyto namo, tačiau į pristatymo kainą neįskaičiuota užnešimo paslauga.

Prekes pristatome mes arba mūsų įgaliotas atstovas. Prekių pristatymo metu Jūs privalote kartu su mumis ar mūsų įgaliotu atstovu patikrinti siuntos būklę. Jums pasirašius sąskaitoje faktūroje arba krovinio važtaraštyje yra laikoma, kad siunta yra perduota. Pastebėję siuntos pažeidimą, Jūs siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta perduota tvarkingai.

Dėl papildomų internetinių užsakymų paslaugų kviečiame susisiekti el. paštu: gerda@tavydas.lt