Pristatymo terminai:

Užsakytos prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas. Jei užsakymo metu užsakytų prekių sandėlyje nėra arba jos yra iš užsakomųjų prekių kategorijos, jų pristatymas gali užtrukti nuo 3 iki 5 savaičių.

Pristatymo kainos:

Prekių pristatymas visoje Lietuvoje kainuoja 10 EUR, išskyrus - prekių pristatymas į Kuršių Neriją, dėl papildomai patiriamų persikėlimo bei ekologinių mokesčių, papildomai kainuoja 20 EUR.

Perkant prekių už didesnę nei 300 EUR sumą, prekių pristatymas visoje Lietuvoje yra NEMOKAMAS (išskyrus Kuršių Neriją, papildomai kainuoja 20 Eur).

Nemokamai prekes galite atsiimti patys:

  • Pramonės pr. 46A, Kaunas
  • J.Basanavičiaus 17, Vilnius
  • Bangų g. 19, Klaipėda

Papildoma informacija:

Siuntos iki 31 kg yra užnešamos iki Jūsų namų durų, o sunkiasvorės (virš 31 kg) bei didelių gabaritų prekės (vonios, dušo kabinos, ir t.t...) yra atvežamos iki Jūsų nurodyto namo, tačiau į pristatymo kainą neįskaičiuota užnešimo paslauga.

Prekes pristatome mes arba mūsų įgaliotas atstovas. Prekių pristatymo metu Jūs privalote kartu su mumis ar mūsų įgaliotu atstovu patikrinti siuntos būklę. Jums pasirašius sąskaitoje faktūroje arba krovinio važtaraštyje yra laikoma, kad siunta yra perduota. Pastebėję siuntos pažeidimą, Jūs siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta perduota tvarkingai.