Villeory&Boch Collaro praustuvai

Villeory&Boch Collaro praustuvai

Su COLLARO kurti harmoniją – paprasta!

 

Viena iš aktualių 2020 m. vonios kambario tendencijų – margi tapetai, pavyzdžiui, su įvairiais augalų motyvais. Tokioje gyvybingoje aplinkoje aiškių architektūrinių linijų, elegantiški minimalistinio dizaino COLLARO praustuvai sukuria harmoningą atsvarą. Iš skirtingų formų, dydžių ir atspalvių gaminių kolekcijos lengva išsirinkti tinkantį ir patinkantį, taip pat – derantį prie šiuo metu madingų ryškių tapetų. Su COLLARO kurti harmoniją – paprasta, juolab dabar už mažesnę šios „Villeroy&Boch“ kolekcijos praustuvų kainą.

 

 

 

Su COLLARO kurti eleganciją – paprasta!

 

Juodos spalvos motyvai vonios kambaryje – šiuolaikinės prabangos akcentas, be to, idealus fonas preciziško dizaino COLLARO praustuvams. Interjere kontrastuodami su juodais vonios akcentais (maišytuvais, spintelėmis, aksesuarais), grakštaus, minimalistinio dizaino baltieji COLLARO praustuvai sukuria ypatingos švaros, gaivos pojūtį. Elegancija su ekstravagancijos prieskoniu – ne vienerius metus aktuali mados tendencija, tapusi šiuolaikine klasika. Dramatiška, savitai ryšku, paveiku, bet itin lengva eksperimentuoti. Tad pasiduokite fantazijai kurti savitą vonios interjero eleganciją – ypač dabar – COLLARO praustuvus įsigydami už specialią kainą!

 

 

 

 Su COLLARO kurti jaukumą – paprasta!

 

Madingas jaukumas ir natūralumas! Prie tendencijų diktuojamo šiltų atspalvių ir natūralių medžiagų vonios kambario dekoro siūlome derinti unikalių formų praustuvus iš COLLARO kolekcijos. Pavyzdžiui, stilingus apvalius arba elegantiškus, išilginto stačiakampio formos su siaurais, tačiau itin tvirtais krašteliais. Grakštūs praustuvai harmoningai įsilieja į šiltų smėlinių, rusvų, prigesintų oranžinės atspalvių vonios interjerą ir kuria subtilią, atpalaiduojančią namų SPA atmosferą. Pasinaudokite proga COLLARO kolekcijos praustuvus įsigyti už specialią kainą!

 

 

 

 

 Su COLLARO derinti kontrastus – paprasta!

 

Stilingu vonios interjero dizaino sprendimu tampa betonas, dar visai neseniai karaliavęs gyvenamųjų erdvių tendencijų topuose. Kas gali būti gražiau, nei ištobulinto COLLARO praustuvų dizaino, preciziškos keramikos ir asketiško betono dermė? O jei dar pasirinksite auksinto ar rožinio metalo atspalvio arba matinius juodos maišytuvus – efektas garantuotas. Su COLLARO eksperimentuoti ir apjungti kontrastus – paprasta, o dabar ir už patrauklią šios „Villeroy&Boch“ kolekcijos praustuvų kainą.

 

 

 Su COLLARO kurti patogumą – paprasta!

 

Dvigubas praustuvas – ne tik itin praktiškas šeimyninės vonios elementas, bet ir aktuali interjero tendencija, formuojanti tam tikrą prabangos charakterį. COLLARO kolekcija pasižymi didele dvigubų praustuvų įvairove, kita vertus, vienas šalia kito puikiai žiūrisi ir du atskiri gaminiai. Patogu, stilinga, harmoninga, galų gale, kompaktiška ir ilgaamžiška tiek naudojimo, tiek stilistine prasme. Tai byloja esmines „Villeroy&Boch“ vonios interjero vertybes, kurias galite išbandyti ir patys, dabar už ypatingą kainą įsigydami visomis prasmėmis laikui nepavaldžius COLLARO praustuvus.