Franke plautuvės | Svarbiausias virtuvės kambario elementas

Franke plautuvės | Svarbiausias virtuvės kambario elementas

Vienas iš svarbiausių ir, tikriausiai, mažiausiai akcentuojamų virtuvės kambario elementų yra plautuvė. Dažniausiai klientai susiduria su ypatingai didele plautuvių pasiūla, tačiau esminiu pasirinkimo pagrindu tampa plautuvės dizainas ar spalvos pasirinkimas.

Kaip išsirinkti tinkamą plautuvę? Į ką vertėtų atkreipti dėmesį? O kuo skiriasi akmens masė nuo keramikos? Tai tik dalis klausimų, kurių sulaukiame klientams atvykus į Tavydo saloną Kaune, kuriame, beje, galite rasti ir vieną didžiausių Lietuvoje vokiečių gamintojo Franke plautuvių ekspoziciją. Būtent todėl šį kartą nusprendėme aptarti skirtingas Franke gaminamų plautuvių sudėtis – Nerūdijantį plieną, Fragranitas, Tectonitas, FraCeramas – ir jų privalumus bei trūkumus.

Nerūdijantis plienas – tvarus sprendimas

Itin patvarus ir ilgaamžis nerūdijantis plienas pasaulio virtuvėse naudojamas jau daugiau nei 100 metų. Tokio tipo plautuvės išsiskiria nesenstančiu dizainu, tad net ir po 10 ar 15 metų nerūdijančio plieno plautuvė puikiai prisitaikys prie naujų spalvų virtuvinio baldų komplekto.

Franke siūlomos plautuvės yra gaminamos iš aukštos kokybės plieno, kurio sudėtyje galima rasti nikelio bei chromo. Nupoliravus tokio plieno paviršių gaunama itin blizgi ir daili medžiaga, atspari karščiui, rūdims, rūgštims ir smūgiams. Svarbu paminėti ir tai, kad nerūdijančio plieno plautuvės pasižymi beporiu paviršiumi, kurį yra itin lengva prižiūrėti bei valyti.

Nerūdijantis plienas išsiskiria ir tuo, jog tai yra aplinkai nekenksminga medžiaga, kuri gali būti 100 procentų perdirbama. Franke plautuvių gamyboje naudojamas nerūdijantis plienas yra iš 70 procentų perdirbtų medžiagų, tad renkantis tokią plautuvę gausite ne tik tvirtą, bet ir tvarų gaminį, kuris virtuvėje tarnaus ne vieną dešimtmetį.

O jau visai netrukus mūsų salone Kaune galėsite ne tik apžiūrėti bet ir įsigyti gaminius iš naujosios Franke nerūdijančio plieno plautuvių kolekcijos Masterpiece. Taip, tai tikras šedevras. Franke pristato spalvotas nerūdijančio plieno plautuvės, padengtos unikalia Finox technologija, kuri užtikrina dar lengvesnį valymą bei priežiūrą. Tvirtumu pasižyminčios plautuvės taip pat atsparios įbrėžimams, dėmėms bei karščiui. Galėsite rinktis iš išskirtinės vario, ekspresyvios antracito arba blizgančios auksinės spalvos. Žinoma, nepamirškite kartu priderinti ir tinkamo maišytuvo bei muilo dozatoriaus. Šios modernaus, elegantiško dizaino plautuvės neabejotinai taps magišku prisilietimu prie bet kokio virtuvės kambario interjero.

Fragranitas – ne tik daili išvaizda

Tikriausiai viena populiariausių Franke plautuvių medžiagų yra būtent Fragranitas, pagamintas iš 80 % kvarcinio smėlio ir 20 % labai kietos akrilo dervos. Tai ne tik akiai maloni, bet ir viena stipriausių medžiagų pasaulyje. Tokio tipo plautuvės išlieka atsparios ir itin aukštai temperatūrai (180 °C temperatūrą gali atlaikyti iki 30 min.; 280 °C temperatūrą – iki 10 sek.) bei įprastiems smūgiams.

Subtiliai blizgančios bei švelnios Fragranito medžiagos paviršius išsiskiria smulkia tekstūra, kuri užtikrina aukštą higienos lygį. Prie to taip pat prisideda ir Franke naudojama novatoriška „Sanitized®“ medžiaga, kuri net iki 99 procentų sumažina bakterijų dauginimąsi.

Fragranito medžiagų plautuvės taip pat patraukia ir išskirtine atspalvių palete. Franke siūlo net 5 atspalvius – baltą, akmens pilką, kašmyro, onikso, bei juodą matinę – tad kiekvienas iš Jūsų lengvai atras patinkančią ir tinkančią spalvą, kuri pabrėš virtuvės kambario interjero grožį. Minimalistinio dizaino ir nesenstančios elegancijos derinys šioms Franke plautuvėms suteikia išskirtinio žavesio.

Tektonitas – stilingas virtuvės elementas

Lengva kaip plunksnelė, tačiau labai tvirta Tektonito medžiaga yra tikrai patrauklus variantas tiems, kurie ieško ekonomiško, bet kartu ir praktiško sprendimo. Nors Tektonitas gaminamas iš sintetinio mišinio, tačiau savo tvirtumu ir atsparumu karščiui (iki 280 °C temperatūros, kurią gali atlaikyti net iki 10-15 sek.) bei smūgiams ši medžiaga drąsiai gali būti palyginta su Fragranitu.

Kadangi plautuvė yra svarbus virtuvės kambario elementas, Franke Tektonito gaminiai yra padengti specialia danga, kuri apsaugo plautuves nuo sunkiai įveikiamų dėmių, cheminių medžiagų, bakterijų bei UV spindulių. Tai užtikrina ne tik puikią higieną bei lengvą priežiūrą, bet ir nepriekaištingą išvaizdą ištisus metus. Lygiai taip pat kaip ir su Fragranitu, Franke siūlo ir tų pačių atspalvių Tektonito plautuves. Todėl spalvos aspektas renkantis plautuvę tarsi nebetenka prasmės.

FraCeram – neprilygstama klasika

Visi turbūt puikiai žinome, kad plautuvėms tenka ganėtinai didelė mūsų kasdienio gyvenimo našta – išpilta kava, arbata, buitinė chemija, ar maistinis nuoviras – visa tai tikrai nepalengvina plautuvės priežiūros. Franke keraminės plautuvės yra gaminamos iš skysto keramikos, kvarco, koalino ir baltmolio mišinio, naudojant didelį slėgį. Vėliau plautuvės yra padengiamos glazūra ir 20 valandų deginamos krosnyje. Visa tai užtikrina neįtikėtiną plautuvės patvarumą bei tvirtumą, todėl net ir pjaustant ar krentant daiktams paviršius visuomet išliks toks pat. Lygus ir nelaidus keramikos paviršius atsparus ne tik smūgiams, bet ir šilumai, dėmėms bei buitinės chemijos medžiagoms.

FraCeram medžiagos plautuvės yra idealus pasirinkimas tiem, kurie virtuvės kambariui kelia aukščiausius švaros ir higienos reikalavimus. Natūrali, aukštos kokybės FraCeram medžiaga neturi nei kvapo, nei skonio, o dailiai blizgančią glazūrą galima labai lengvai nuvalyti. Ruošiant maistą keraminės plautuvės paviršiuje tikrai neliks jokių nešvarumų ar kvapų.

Tikriausiai reikėtų paminėti ir tai, jog švelnaus paviršiaus FraCeram plautuvės harmoningai įsilieja į bet kokį interjero dizainą. Tiek modernaus stiliaus namuose, tiek kaimo sodyboje Franke siūlomos FraCeram medžiagos plautuvės įneš nepamirštamos klasikos bei elegancijos pojūtį. O kadangi ši keramika išsiskiria savo tvirtumu, tokia plautuve galėsite džiaugtis dar daug metų.

Tai kurią plautuvę išsirinkti?

Taigi, kaip jau tikriausiai supratote, visos Franke siūlomos plautuvės turi savų privalumų, tad pagrindinis klausimas, į kurį turite atsakyti patys, yra toks – kokius reikalavimus keliate ir ko tikitės? Galbūt norite labai tvirtos ir itin higieniškos plautuvės? Tada vertėtų rinktis keramiką. O galbūt nenorite daug investuoti, bet norite gauti kokybišką plautuvę, kuri būtų atspari smūgiams? Tokiu atveju siūlytumėme atkreipti dėmesį į Tektonitą. Žinoma, svarbu nepamiršti ir dizaino bei atspalvio, kuris puikiai derėtų Jūsų virtuvės kambaryje. Juk vis dėlto virtuvėje praleidžiame ganėtinai didelę dalį savo laiko, todėl rinktis reikėtų atsakingai.

Šiuo metu mūsų internetinėje parduotuvėje Franke siūlomas plautuves gali įsigyti net 22 procentais pigiau. Užsuk ir apžiūrėk jas visas.

1Komentarai

  • Avatar
   Vytautė
   Bir 9, 2023

   Nekantrauju apziureti naujas nerudijancio plieno plautuves. Laikas jau atsinaujinti savo kriaukle namuose.

Palikti atsakymą

* Vardas:
* El. paštas: (Nebus skelbiamas)
   Svetainė: (Svetainės url su http://)
* Komentaras:
Kodas